Често Поставувани Прашања

Она што е ScoobyDooSexGames?

ScoobyDooSexGames е еден од најголемите бесплатно да се игра порно игри околу со еден од најдобрите гејмерски заедници да се подигне! Секој ден, илјадници луѓе доаѓаат да ScoobyDooSexGames да се истражуваат нашите различни сценарија, се прилагодите на нивниот пол ликови и обидете се да ги заврши сите наши слободни секси потраги.

Дали треба да се плати за да игра ScoobyDooSexGames?

ScoobyDooSexGames е слободен да се игра и секогаш ќе биде. Нашиот тим е посветен да се осигура дека нашите насловот е целосно тематските околу freemium модел, но со сите набавки се целосно опционално. Значи, на кратко, вие не треба да купат нешто, но не можете да ја поддржува нас ако сакате.

Зошто ви е потребна мојата кредитна картичка детали?

Ние сме должни со различни игра лиценцирање тела ширум светот само да обезбеди нашата игра за луѓе кои се на возраст над 18 години. За борба против малолетнички поединци се обидуваат да пристапите ScoobyDooSexGames, ние ги користиме уникатни кредитна картичка проверка на системот за да се провери возраста на сите играчи.

Постојат вистински играчи во внатрешноста ScoobyDooSexGames?

Можете да играте ScoobyDooSexGames во двете мултиплеер и еден играч формат! Најголемиот дел од нашето внимание е посветено на еден играч искуство, но ние сме планира да издаде еден куп нови карактеристики и алатки за подобрување на мултиплеер игра во не толку далечна иднина – stay tuned!

Може ли да се игра на iOS и Mac уреди?

Yes (да). Како и поддршка за iOS и Mac, ScoobyDooSexGames исто така има способност за луѓе на Андроид уреди за да се игра. Толку долго како што имате пристап до Chrome, Safari или Firefox, ќе немаат проблеми утовар до ScoobyDooSexGames користење без оглед на уредот што значи желба. Тоа е фантастично работи – тоа навистина е!

Она што за сопствени секс mods?

Имаме голема поддршка за сите различни видови на измени, како и еден прирачник и водич, така што дури и newbie програмерите може да се позанимавам со нашите мотор и да се испробаат различни нешта. PMM сака modding заедница и ние дури и имаат форум на одборот за нив.

Дали треба да имате Интернет конекција да се игра?

Ако сакате да се само користење на нашите интернет пребарувач верзија, ќе биде потребно е да имате активна Интернет конекција да се вчита до сите датотеки, но тогаш што може да тргне на пат. Сепак, ние исто така имаат самостоен клиент за Windows и Mac за вистински присутен искуство на вашиот сопствен компјутер.

Можам да играат овие игри на повеќе уреди?

Како што споменавме погоре, ScoobyDooSexGames во моментов им овозможува на секој да се поврзете на играта, ако тие имаат Firefox, Safari или Chrome на било кој уред.

Тоа е безбедно и сигурно?

Yes (да). Конекција за да ScoobyDooSexGames се нудат преку HTTPS. Ние, исто така, само што ќе се задржи вашата e-mail адреса, корисничко име и лозинка hash на рекорд – тоа е тоа.

Дали треба да инсталирате ништо да се игра ScoobyDooSexGames?

Нема. Колку што имаат Firefox, Safari или Chrome прелистувачот, ќе бидете во можност да игра ScoobyDooSexGames без симнување на нешто на вашиот уред.

Зошто сум пренасочени на друго место по внесувањето на моите одговори?

Ние работиме со голем број партнери, да ви ги понудиме најдобрите игри искуство е можно. Ова понекогаш бара трети лица игра средства за товарење.

Игра За Слободни Сега
Игра За Слободни Сега